!! BĚŽECKÝ KEMP – 23.-25.3. 2018 !!

(Přihlásit se můžou všichni, co mají alespoň úplný běžecký základ. Kemp je také vhodný pro děti.)

Závěrem vašich kurzů jsme pro vás připravili běžecký kemp – první svého druhu! Celá akce proběhne na Vysočině v krásné oblasti u obce Milovy, která je pro běh jako stvořená. Hned vedle ubytování máme Milovský rybník, v blízkosti pak například Drátník, Malinskou skálu, Devět skal a mnoho dalších vyhlášených míst.
 
V případě potřeby budou vytvořeny různé výkonnostní skupinky, tak aby si každý našel tu svoji :). Přihlásit se mohou samozřejmě i ti, co se neúčastnili BKB kurzů (pokud mají již nějaký běžecký základ). Kemp je vhodný také pro děti, pro které je nachystán sportovní program a o které se bude starat naše nová trenérka.
 
Strava je formou plné penze. Začíná se páteční večeří a končí nedělním obědem. V případě zájmu je možnost jak v penzionu, tak v přilehlé oblasti dakoupit další občerstvení.
 
Dopravu na místo si zajišťují účastníci kempu individuálně. Běžecký klub bude brát auta, kde vám můžeme nabídnout volná místa. Postupně budeme na FB události kempu aktualizovat stav aut a volných míst, takže si s dopravou určitě nelámejte hlavu 🙂
 
Pokud budete v rámci jedné přihlášky přihlašovat další dospělou osobu, či dítě. Uveďte prosím jejich jména a ročníky narození do poznámky. Emailem Vám pak přijdou další pokyny.
 
Trenérský a realizační tým:
Linda Beniačová
Martin Slezák
Nikola Bazelová (děti)

TRENÉŘI: LINDA BENIAČOVÁ

                  MARTIN SLEZÁK

                  NIKOLA BAZELOVÁ (děti)

PŘIHLÁŠKA:

Po zaslání přihlášky Vám na email bude zaslána potvrzovací zpráva a pokyny pro platbu. Pokud se tak nestane, prosím, kontaktujte nás přímo na emailu rezervace@bezeckyklubbrno.cz.