!! Běžecký kemp na Vysočině !!

(Kemp je vhodný pro začátečníky až mírně pokročilé + děti.)

Připravili jsme pro vás další běžecký kemp zaměřený na začátečníky až mírně pokročilé + děti! Celá akce proběhne v krásné oblasti na Vysočině, která je pro běh jako stvořená. Místo pro kemp je vybráno tak, aby bylo vždy přímo za stezkách a v blízkém dosahu zajímavých míst (skály, rozhledny, rybníky a další). 

Budou vytvořeny různé výkonnostní skupinky tak, aby si každý našel tu svoji :). Přihlásit se mohou samozřejmě i ti, co se neúčastnili BKB kurzů (pokud již mají nějaký běžecký základ). Kemp je vhodný také pro děti, pro které je nachystán sportovní program, a o které se bude starat naše nová trenérka.

Ubytování bude zajištěno v Hotelu a wellness Renospond (www.renospond.cz). Strava je formou plné penze. Začíná se páteční večeří a končí nedělním obědem. V případě zájmu je možnost dokoupit další občerstvení jak v penzionu, tak v přilehlé oblasti.

Dopravu na místo si zajišťují účastníci kempu individuálně. Běžecký klub bude brát auta, ve kterých můžeme nabídnout volná místa. Postupně budeme na FB události kempu aktualizovat stav aut a volných míst, takže si s dopravou určitě nelámejte hlavu 🙂

Pokud budete v rámci jedné přihlášky přihlašovat další dospělou osobu či dítě, uveďte prosím do poznámky jejich jména a ročníky narození. E-mailem Vám pak přijdou další pokyny.

TRENÉŘI:

LINDA BENIAČOVÁ
NIKOLA BAZELOVÁ
MARTIN SLEZÁK
ADAM LISICKÝ

 

PŘIHLÁŠKA:

Po zaslání přihlášky Vám na e-mail bude zaslána potvrzovací zpráva a pokyny pro platbu. Pokud se tak nestane kontaktujte nás prosím přímo na e-mailu rezervace@bezeckyklubbrno.cz.