Od 14. 1. 2019 otevíráme NOVÉ KURZY!

BKB

 

 

Aktuální kurzy

1950 Kč

Od chůze k běhu

10 týdnů (1× týdně v délce 75 minut)

Chtěli jste někdy v životě začít běhat a potom jste z jakéhokoliv důvodu nezačali nebo začali a celkem rychle skončili? Pravděpodobně už teď máte vše, co potřebujete! Vezměte prostě mikinu a tepláky, nazujte nejbližší tenisky a vyražte za námi, zbytek nechte na nás. Kurz je omezen na 12 lidí.

Rozběhej se

10 týdnů (1× týdně v délce 75 minut)

Kurz je ideální jako pokračování pro Od chůze k běhu, nebo jako příprava pro souvislý 30minutový běh. V kurzu budeme zdokonalovat běžeckou techniku a dále se soustředit na obecnou vytrvalost. Tréninky budou probíhat převážně v parku Lužánky, Kraví hoře, Wilsonově lese a atletickém oválu za Lužánkami. Kurz je omezen na 12 lidí.

1 950 Kč

1950 Kč

Běhej dál

10 týdnů (1× týdně v délce 75 minut)

Kurz je ideální jako pokračování základního kurzu Od chůze k běhu. Zaměřuje se na mírně pokročilé běžce, kteří se chtějí v tomto krásném sportu dále zlepšovat. Je vhodný jak pro hobby běžce, tak i jako příprava na vybrané závody. Kurz je omezen na 12 lidí.

Rychleji a dál

10 týdnů (1× týdně v délce 75 minut)

Tento 10týdenní kurz je určen pro zájemce, kteří by se rádi se skvělým pocitem připravili na závod, na který budou dlouho vzpomínat. Zároveň ale také pro již zkušenější běžce, kteří se chtějí dále zlepšovat a třeba si zaběhnout osobní rekord na 10 km. Kurz je omezen na 12 lidí.

1 950 Kč

1950 Kč

Zaběhni (půl)maraton

12 týdnů (1× týdně v délce 75 minut) + individuální plán

Kurz je ideální pro běžce, kteří se chtějí připravit na půlmaratónské a maratónské vzdálenosti. Trenér vám připraví individuální tréninkový plán, díky kterému budete připraveni na konkrétní závod. Například na (půl)maratony v Praze a Bratislavě, které se poběží začátkem dubna 2019. Kurz je omezen na 10 lidí.

Kondiční ráno s Adamem

Každý týden v délce 60 minut

Chcete zlepšit svou rychlost, koordinaci a obratnost? Pokud ano, tak právě pro vás otevíráme nový kurz, kde se s Adamem zaměříte právě na tyto nezbytné dovednosti každého běžce. Kurz je omezen na 10 lidí.

100 Kč

1950 Kč

Kurz trailového běhu

12 týdnů (1× týdně v délce 90 minut)

Příprava na horské běhy a (ultra)maratony (závody jako Jesenický maraton, B7, Brněnský masakr a další). Horský běh je specifická disciplína, která vyžaduje kromě vytrvalosti a síly i mentální odolnost. Kurz je omezen na 12 lidí.

SM Systém

8 týdnů (1× týdně v délce 50 minut)

Během 8týdenního kurzu SM systému si osvojíte 12 základních cviků, které je pak možno dále rozvíjet. Vypilováním specifických detailů se můžeme zaměřit na určitou svalovou skupinu, sval, nebo konkrétní problém (skolióza, přetížená bederní, nebo krční páteř, ramena, kolena). Cvičení je jednoduché a snadno zapamatovatelné – je jen potřeba pečlivě dodržovat stále se opakující se principy. Kurz je omezen na 5 lidí.

1 390 Kč

100 Kč

Kruhový trénink

8 lekcí (60 min lekce)

Přijďte si posilnit střed těla jako součást funkčního tréninku pro váš lepší pohyb! Každý sportovec musí mít silné stabilizátory a CORE, jestli chce být úspěšný. Čím silnější jsou, tím lepší je prevence zranění. Potřebovat budete jen vlastní tělo, které zocelíme kruhovým tréninkem. Vzhůru na zdolávání dalších kilometrů se správně fungujícím aparátem! Kurz je omezen na 8 lidí.

Milujeme trénink

běžecká kavárna

trenérů

absolventů kurzů

běžeckých akcí

masér

Kde nás najdete

Štefánikova 22
602 00 Brno

Otevírací doba

Po—Pá: 07:00—20:30

Napište nám

Přihlašte se k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru

Jednou měsíčně vás budeme informovat o novinkách v klubu, nových termínech běžeckých kempů a kurzů případně otevřených lekcí, jako třeba Stmívání s lindou. Nenechte si novinky ujít.

Přihlášení k newsletteru proběhlo správně. Děkujeme za váš zájem.